Богрівка

 

Місце розташування поховання (географічна назва, карта та координати GPS) с. Богрівка Богородчанського району,

на території церкви Різдва Пресвятої Богородиці

широта: 48°43’05”

довгота: 24°16’00”

Дата здійснення поховання 1927 рік (перепоховання загиблих в 1917 рр.)
Вид поховання (одиночне чи масове поховання), розміри, форма та схема поховання Масове поховання,

Військовий цвинтар вояків австро-угорської армії.

Наявність зовнішніх надгробних форм (хрести, пам’ятники, надгробні насипи і т.д.) та написів на них На військовому цвинтарі збережені 26 земляних надгробків, які в незначній мірі різняться розмірами (можливо, в кожній поховано по 2-4 вояків). Посередині цвинтаря встановлений дерев’яний хрест заввишки 3м. Також окремо встановлений хрест на могилі двох вояків, які були перепоховані в 2014 р.
Характеристика збереження надгробних форм (аварійний, незадовільний, задовільний, добрий, відмінний стан). Добрий
Відомості про історико-культурний облік та відновлювальні чи реставраційні роботи Цвинтар був сформований в 1927 році під час перепоховань вояків жителями села з різних місць за розпорядженням тодішньої польської влади. В 2014 р. під час добудови входу до церкви Різдва Пресвятої Богородиці було виявлено поховання двох вояків, які були перепоховані вже на військовому цвинтарі.
Інформація про кількість ідентифікованих і неідентифікованих похованих вояків
Локальні історичні відомості чи історично-військові події, пов’язані з даним похованням та інша інформація В 1917 р. с. Богрівка опинилась на лінії фронтового протистояння. На території села збереглося дев’ять бетонованих австрійських дотів. Частина жителів села (переважно жінки та діти) було евакуйована в с. Рівне Рожнятівського району. Більшість хат села було розібрано  для укріплення окопів.
Фото загального вигляду поховання та його частин
Література та історичні джерела Звід пам’яток Івано-Франківської області. Богородчанський район. – Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2008. – С.70.
Схема поховання, pdf bogrivka.pdf