Комунальне підприємство Івано-Франківської обласної ради з питань пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів «Пам’ять» є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Підприємство створене з метою проведення пошуку, дослідження, ексгумації і перепоховання осіб, які загинули чи померли внаслідок депортацій, політичних репресій та воєн, ведення обліку, впорядкування і збереження розташованих на території області поховань і меморіальних цвинтарів, наукового вивчення історичних подій, пов’язаних з депортаціями і політичними  репресіями українців та інших народів на території Івано-Франківщини, дослідження з історико-просвітницькою метою ходу бойових операцій і місць боїв Першої та Другої світових воєн, національно-визвольної боротьби.

Згідно положення кабінету міністрів України про порядок пошуку, ексгумації та перепоховання жертв воєн та політичних репресій мають право на ексгумацію на території України, такий дозвіл мають виключно спеціалізовані державні підприємства, яким і являється КП «Пам’ять».

Працівники КП «Пам’ять» мають великий досвід в пошуках, розкопках та ексгумації масових поховань на території  Івано-Франківської області та за її межами.

Виявлені під час розкопок історичні артефакти передаються в музеї Івано-Франківської області.

В структурі КП «Пам’ять» працюють працівники, які є спеціалістами в археології, геології, судово-медичній експертизі, спеціалісти по вибухо- небезпечних предметах та історики.

Якщо Ви натрапили на людські останки, або Вам відома будь-яка інформація про поховання, то просимо звертатися до нас в КП «Пам’ять».

Ми знаходимось за адресою:

м. Івано-Франківськ,

вул. Степана Бандери, 77 к. 306

tmkv@ukr.net

Сторінка у мережі Facebook:

https://www.facebook.com/pamyat.if.ua/

тел.  +380 95 768 0954

        +380 97 562 1861

З повагою, директор КП “Пам’ять”  Василь Тимків